Tlf. 40 321 123
Mail: kent@falkenvig.dk
Facebook: Kent Falkenvig

 
Maj 2019

Torsdag 23. maj kl. 8.30: DANVA
Fredag 24. maj kl. 9.00: Teknik & Miljø
Fredag 24. maj kl. 18.00: Lis og Steen
Lørdag 25. maj kl. 15.00: FCM - Esbjerg
Søndag 26. maj: Valg til EU
Mandag 27. maj kl. 14.00: Venstre formøde Social & Sundhed
Mandag 27. maj kl. 17.00: Lemvig
Tirsdag 28. maj kl. 9.30: Energnist
Onsdag 29. maj kl. 8.30: Social & Sundhed
Onsdag 29. maj kl. 13.00: Venstre formøde Teknik & Miljø
Onsdag 29. maj kl. 15.00: AFLD
Torsdag 30. maj kl. 18.00: Venner på besøg
Fredag 31. maj kl. 17.00: Revy i Borbjerg

Juni 2019

Mandag 3. juni kl. 8.30: Teknik & Miljø
Mandag 3. juni kl. 17.00: Trehøje
Onsdag 5. juni kl. 8.00: Folketingsvalg
Torsdag 6. juni kl. 11.00: Kvartalsmøde Herning Vand
Fredag 7. juni kl. 20.30: Danmark - Irland
Lørdag 8. juni kl. 18.00: Cirkusrevyen
Mandag 10. juni kl. 20.30: Danmark - Georgien
Onsdag 12. juni kl. 9.30: Energnist
Torsdag 13. juni kl. 12.00: Herning Vand
Fredag 14. juni kl. 15.00: Klaus og Lotte
Lørdag 15. juni kl. 10.00: Klaus og Lotte
Søndag 16. juni kl. 10.00: Klaus og Lotte
Tirsdag 18. juni kl. 17.00: Netværk
Tirsdag 18. juni kl. 19.00: Nabohjælp
Onsdag 19. juni kl. 9.30: Ørelæge
Mandag 24. juni kl. 10.30: Social- og Sundhed
Mandag 24. juni kl. 12.00: Grupppemøde i Venstre
Tirsdag 25. juni kl. 9.00: Herning Vand
Tirsdag 25. juni kl. 17.00: Byrådsmøde
Onsdag 26. juni kl. 19.00: Holstebro
Torsdag 27. juni kl. 8.00: RAR
Fredag 28. juni kl. 9.00: Herning Vand
Lørdag 29. juni: Vildmarksgourmet
Søndag 30. juni kl. 13.00: Ester og Carsten

Juli 2019

Mandag 1. juli kl. 10.30: Øjenlæge
Torsdag 4. juli kl. 12.00: Himmerland
Fredag 5. juli kl. 10.00: Himmerland
Mandag 8. juli: Haderslev
Tirsdag 9. juli: Haderslev
Onsdag 10. juli: Haderslev
Søndag 14. juli kl. 11.00: Bente & Jørgen
Tirsdag 16. juli 12.30: Donner Kleve
Onsdag 17. juli 10.30: Donner Kleve
Torsdag 18. juli 10.30: Donner Kleve

August 2019

Torsdag 1. august - Søndag 4. august: Vildbjerg Cup
Fredag 2. august kl. 10,00: Bane 15-17
Fredag 2. august kl. 15:00: Rejseudvalgets telt
Tirsdag 6. august kl. 9.00: Hästens
Torsdag 8. august kl. 9.00: Hästens
Fredag 9. august kl. 9.00: Hästens
Fredag 9. august kl. 9.00: Venstre formøde Teknik & Miljø
Mandag 12. august kl. 8.30: Teknik & Miljø
Lørdag 17. august: Reserveret
Mandag 19. august kl. 14.00: Venstre formøde Social & Sundhed
Tirsdag 20. august kl. 13.00: Social & Sundhed
Torsdag 22. august kl. 14.00: Gruppemøde - Venstre
Fredag 23. august kl. 8.30: AFLD
Lørdag 24. august kl. 18.00: Gadefest
Mandag 26. august kl. 8.30: Budgetkonference
Tirsdag 27. august kl. 8.30: Budgetkonference
Tirsdag 27. august kl. 17.00: Byrådsmøde
Tirsdag 27. august kl. 19.00: Grupppemøde i Venstre
Onsdag 28. august kl. 12.00: Energnist
Fredag 30. august kl. 9.00: Venstre formøde Teknik og Miljø

September 2019

Mandag 2. september kl. 8.30: Teknik & Miljø
Tirsdag 3. september kl. 17.00: Netværk
Onsdag 4. september kl. 8.30: RAR
Mandag 9. september kl. 11.00: Kvartalsmøde Herning Vand
Mandag 9. september kl. 13.00: Venstre formøde Social & Sundhed
Tirsdag 10. september kl. 9.00: Energnist
Tirsdag 10. september kl. 13.00: RAR
Onsdag 11. september kl. 8.30: Social & Sundhed
Lørdag 14. september kl. 17.00: Henrik & Annette
Søndag 15. september kl. 9.00: Greenkeepernes hævn
Mandag 16. september kl. 9.00: AFLD
Mandag 16. september kl. 15.00: Grupppemøde i Venstre
Tirsdag 17. september kl. 17.00: Byrådsmøde
Onsdag 18. september kl. 10.00: Beredskabskommissionen
Fredag 20. september kl. 9.00: Venstre formøde Teknik & Miljø
Lørdag 21. september kl. 9.00: Royal Unibrew
Mandag 23. september kl. 8.30: Teknik & Miljø
Tirsdag 24. september kl. 9.00: Herning Vand
Onsdag 25. september kl. 9.30: AFLD

Oktober 2019

Tirsdag 1. oktober kl. 9.30: Energnist
Lørdag 5. oktober - Lørdag 12. oktober: Traneklit
Mandag 7. oktober kl. 15.00: Grupppemøde i Venstre
Tirsdag 8. oktober kl. 17.00: Byrådsmøde
Mandag 21. oktober kl. 14.00: Venstre formøde Social & Sundhed
Tirsdag 22. oktober kl. 9.00: RAR
Onsdag 23. oktober kl. 8.30: Social & Sundhed
Fredag 25. oktober kl. 9.00: Venstre formøde Teknik & Miljø
Mandag 28. oktober kl. 8.30: Teknik & Miljø
Tirsdag 29. oktober kl. 16.00: Uddannelsesudvalg

November 2019

Tirsdag 5. november kl. 9.00: Aktive 60'ere
Tirsdag 5. november kl. 13.00: RAR
Mandag 11. november kl. 14.00: Grupppemøde i Venstre
Tirsdag 12. november kl. 8.30: RAR
Tirsdag 12. november kl. 17.00: Byrådsmøde
Fredag 15. november kl. 9.30: Energnist
Mandag 18. november kl. 11.00: Kvartalsmøde Herning Vand
Mandag 18. november kl. 13.00: Venstre formøde Social & Sundhed
Tirsdag 19. november kl. 17.00: Netværk
Fredag 22. november kl. 8.00: Bæredygtighed
Tirsdag 26. november kl. 8.30: Herning Vand
Tirsdag 26. november kl. 13.00: RAR
Onsdag 27. november kl. 8.30: Social- & Sundhedsudvalget
Torsdag 28. november kl. 9.00: Energnist
Fredag 29. november kl. 9.00: Venstre formøde Teknik & Miljø
Lørdag 30. november kl. 18.00: Marianne & Bjarne

December 2019

Mandag 2. december kl. 8.30: Teknik & Miljø
Mandag 2. december kl. 13.00: AFLD
Torsdag 5. december kl. 9.30: Beredskabskommissionen
Tirsdag 10. december kl. 12.30: Energnist
Torsdag 12. december kl. 9.30: AFLD
Mandag 16. december kl. 13.00: Venstre formøde Social & Sundhed
Mandag 16. december kl. 15.00: Gruppemøde - Venstre
Tirsdag 17. december kl. 8.30: Social & Sundhed
Tirsdag 17. december kl. 17.00: Byrådsmøde

Lav din egen hjemmeside med mono.net